Hotel Iberostar Saidia - Travelagent.sk

 

Last minute dovolenka

 
 
 
 

Dovolenka 2016

Využite najvýhodnejšie Last Minute alebo First Minute 2016 a získajte viac info o: Dovolenka 2016
 
 

Najpredávanejšie destinácie

Dovolenka Egypt:
Výhodou tejto krajiny je celoročne dobré počasie, ktoré je základom pre vydarenú dovolenku, neodmysliteľné pamiatky a bohatá história, nádych orientu, Červené more s množstvom  živočíchov, výhodné nákupy, taktiež veľmi prijateľné ceny zájazdov.

Dovolenka Bulharsko:

Klientov do Bulharska privádzajú hlavne kvalitné služby za nízke ceny, príbuznosť našich rečí, v každom letovisku je množstvo atrakcií ako aqua parky, diskotéky, kolotoče a vodné športy.

Dovolenka Tunisko:
Tunisko je obľúbené pre exotické prostredie, stále počasie, výrobky z orientu, výlety a hlavne zájazdy do tejto destinácie sú lacnejšie ako do iných krajín.

Dovolenka Turecko:
Táto krajina za posledné roky patrí medzi najobľúbenejšie. Klienti si dovolenku v Turecku vyberajú hlavne pre vybavenosť hotelov, kvalitu služieb a chutnú kuchyňu. Lákadlom sú aj nákupy, zábava, pamiatky a dobré počasie.

Dovolenka Grécko:
Táto krajina láka turistov pamiatkami, pokojnou atmosférou, priezračným morom a romantikou. Väčšina klientov si dovolenku v Grécku obľúbi natoľko, že každý rok sa vyberú na iný ostrov.

Ďalšie obľúbené letoviská:

 
Maroko arrow Saidia arrow Hotel Iberostar Saidia

Hotel Iberostar Saidia

Vlastnosti Pláž: 0 m
Centrum: do 6 km
Bazén: Áno

Hotel Iberostar Saidia

Luxusný hotelový komplex Iberostar Saidia sa nachádza priamo na pobreží Stredozemného mora na krásnej 14 km dlhej pláži s jemným pieskom lákajúcim k romantickým prechádzkam. Skvostne sa tu prelína typicky arabský štýl s modernou architektúrou. Svojou polohou je ideálny k návšteve typickej arabskej mediny, ktorá je od hotela vzdialená cca 20 min. chôdze. Hotel je vhodný pre handicapovaných klientov.

Hotel Iberostar Saidia - Poloha:

- pláže 0 m (oddelená promenádou)
- letiska 62 km
- centra 6 km
- nákupných možností 2 km

Hotel Iberostar Saidia - Ubytovanie:

- dvojlôžková izba - možnosť 2 prísteliek pre deti - klimatizácia s individuálnym nastavením - telefón - televízor so satelitným príjmom - minibar (doplňovaný za poplatok) - vlastné sociálne zariadenie (sušič vlasov) - trezor na izbe zadarmo - balkón

Hotel Iberostar Saidia - Zariadenie:

- vstupná hala s recepciou - hlavná reštaurácia - tematická japonská reštaurácia (1 x týždenne po predchádzajúcej rezervácii) - snack bar, lobby bar, marocký bar -  wi-fi na recepcii zadarmo, internetový kútik, - konferenčná miestnosť - obchod so suvenírmi - 5 bazénov (slnečníky a lehátka zadarmo) - bar pri bazéne - detský bazén - detské ihrisko, miniklub,

Hotel Iberostar Saidia - Pláž:

- piesočnatá - slnečníky a lehátka zadarmo - zapožičanie osušiek na pláž za depozit - vodné športy za poplatok

Hotel Iberostar Saidia - Športové aktivity a zábava

V cene:
- 2 tenisové kurty - animačné programy - večerné programy - aerobik, stolný tenis, šípky, - volejbal, basketbal, futbal, vodná gymnastika, - fitnes
Za poplatok:
- masáže, sauna, jacuzzi, hammam - salón krásy - wellness centrum

Hotel Iberostar Saidia - Stravovanie:

ULTRA ALL INCLUSIVE: raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, počas dňa bohaté občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov a miestnych alkoholických nápojov až do 02:00 hod. v miestach určených hotelom.

Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
Hotel Iberostar Saidia
 
1px-blank

Dovolenka Maroko - Saidia

Mesto Saidia sa nachádza na severovýchode Marockého kráľovstva. Založené bolo koncom 19. storočia, keď tu marocký sultán Hasan I. nechal vybudovať pevnosť. Letoviskom sa Saidia stala až začiatkom 20. storočia, keď Maroko patrilo pod francúzsku nadvládu. Noví osadníci z Európy postupne z malého mestečka vybudovali turistickú oblasť, ktorá dnes patrí k najvyhľadávanejším v celom Maroku.

Vďaka nádherným širokým plážam so zlatistým pieskom, rýchlo sa rozvíjajúcej turistickej a golfovej infraštruktúre, kvalitným hotelovým rezortom a príjemnej pohostinnej atmosfére má Saidia svoju turistickú budúcnosť zaručenú.

Letovisko má veľmi príjemné letné počasie od konca apríla až do začiatku novembra, s priemernými teplotami až 35 °C.