Hotel Punta Prima - Travelagent.sk

 

Last minute dovolenka

 
 
 
 

Dovolenka 2016

Využite najvýhodnejšie Last Minute alebo First Minute 2016 a získajte viac info o: Dovolenka 2016
 
 

Najpredávanejšie destinácie

Dovolenka Egypt:
Výhodou tejto krajiny je celoročne dobré počasie, ktoré je základom pre vydarenú dovolenku, neodmysliteľné pamiatky a bohatá história, nádych orientu, Červené more s množstvom  živočíchov, výhodné nákupy, taktiež veľmi prijateľné ceny zájazdov.

Dovolenka Bulharsko:

Klientov do Bulharska privádzajú hlavne kvalitné služby za nízke ceny, príbuznosť našich rečí, v každom letovisku je množstvo atrakcií ako aqua parky, diskotéky, kolotoče a vodné športy.

Dovolenka Tunisko:
Tunisko je obľúbené pre exotické prostredie, stále počasie, výrobky z orientu, výlety a hlavne zájazdy do tejto destinácie sú lacnejšie ako do iných krajín.

Dovolenka Turecko:
Táto krajina za posledné roky patrí medzi najobľúbenejšie. Klienti si dovolenku v Turecku vyberajú hlavne pre vybavenosť hotelov, kvalitu služieb a chutnú kuchyňu. Lákadlom sú aj nákupy, zábava, pamiatky a dobré počasie.

Dovolenka Grécko:
Táto krajina láka turistov pamiatkami, pokojnou atmosférou, priezračným morom a romantikou. Väčšina klientov si dovolenku v Grécku obľúbi natoľko, že každý rok sa vyberú na iný ostrov.

Ďalšie obľúbené letoviská:

 
Španielsko arrow Menorka (ostrov) arrow Hotel Punta Prima

Hotel Punta Prima

Vlastnosti Pláž: 50 m
Centrum: do 4 km
Bazén: Áno

Hotel Punta Prima - Stredisko:

Luxusný hotelový komplex sa nachádza v krásnom prostredí v blízkosti pieskovej pláže Punta Prima. Je situovaný iba 4 km od mestečka San Luis a 8 km od hlavného mesta Mahon (zastávka autobusu pred hotelom). Okolie hotela lemujú nádherné subtropické záhrady v typickom menorskom štýle.

Hotel Punta Prima - Popis hotela:

V hotelovom komplexe majú hostia k dispozícii hlavnú hotelovú reštauráciu, taliansku reštauráciu, kaviareň, spoločenskú miestnosť, internetové centrum, práčovňu, minimarket, zdravotné stredisko, bary, bazény pre dospelých a deti, krytý bazén, bar pri bazéne, detské kluby. Na športové vyžitie je k dispozícii 8 tenisových kurtov, 2 squashové kurty, mini futbal, volejbal, basketbal, vodné pólo, stolný tenis, aerobik. O zábavu a voľnočasové aktivity pre deti a dospelých sa denne stará animačný tím Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Hotel Punta Prima - Ubytovanie:

V priestranných komfortne zariadených apartmánoch s 2 miestnosťami, spálňou s 2 pevnými lôžkami, obývacou miestnosťou s 2 pevnými prístelkami, klimatizáciou, telefónom, TV SAT, chladničkou, kuchynským kútikom, trezorom (za poplatok), vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou. Hotel poskytuje uterákový servis k bazénu a na pláž.

Hotel Punta Prima - Stravovanie:

All inclusive extra - kvalitné švédske stoly.

Koncept All Inclusive extra

- plná penzia,obed a večera v „Buffet Restaurant“, alebo výber z menu v jednej z tématických reštaurácii: Il Faro,Pool Bar(je potrebná objednávka vopred). V ponuke je tiež detské menu.
- víno, pivo, nealkoholické nápoje a voda sú podávané k jedlu (obed,večera)
- neskoré kontinentálne raňajky od 10:30h do 11:30h
- dve tématické večere za týždeň
- široký výber miestnych a zahraničných alkoholických a nealkoholických nápojov od 10:30h do 23:30h
- pestrý výber snackov a zmrzliny od 10:30 do 18:00
- káva/čaj a keksíky od 10:30h do 18:00h
- veľký výber športových aktivít
- 1 hodina v týždni - skupinová výuka tenisu
- 1 hodina v týždni - skupinová výuka potápania s inštruktorom v bazéne

Hotel Punta Prima - Naše hodnotenie:

Luxusný hotel v krásnom prostredí vhodný pre náročných zákazníkov

Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
Hotel Punta Prima
 
1px-blank

Dovolenka Menorka


Dovolenka Menorka - popis ostrova a fakultatívne výlety

Dovolenka Menorka - ostrov

Menorka je španielsky ostrov, najsevernejší a druhý najväčší v súostroví Baleáry. Je dlhý približne 50 km a široký 16 km, má rozlohu 668 km². Od severu na juh meria 25km a od východu na západ 53km. Žije na ňom približne 82 000 obyvateľov. Hlavným mestom je Mahón, ktoré leží na západnej strane ostrova a už od antiky sa pýši známym prírodným prístavom vsadeným do pevniny.
Svojich návštevníkov ostrov ohúri zmesou pokojnej krásy, nádhernými plážami a stále zeleným vnútrozemím. Príjemné stredomorské podnebie, úžasné prírodné scenérie a návšteva starobylých miest s neopakovateľnou atmosférou sú predpokladom nezabudnuteľnej dovolenky.

Na južnej strane ostrova sa nachádza množstvo malých letovísk s prekrásnymi plážami s tyrkysovo modrým morom. Pláže sú na Menorke neobyčajné, najmä tie neturistické, ktoré vždy upútajú pokojom a krásou. V roku 1993 bola Menorka zaradená organizáciou UNESCO medzi prírodné rezervácie a vyhlásená za oblasť s chránenou biosférou. Pobrežie ostrova je väčšinou skalnaté a do skál sú vytesané malé romantické piesočnaté zátoky s jemným pieskom a krištáľovo čistou vodou.
 

Dovolenka Menorka - letoviská:

Menorka - PUNTA PRIMA/S'ALGAR

Obľúbené prázdninové stredisko v juhovýchodnej časti ostrova s menšou plážou s pozvoľným vstupom do mora. V stredisku nájdete radu obchodíkov, reštaurácií a barov. Pravidelné autobusové spojenie je zabezpečené do hlavného mesta Mahón. Menšie letovisko S'Algar je severnejšie položené a leží len 9 km od hlavného mesta

Menorka - BINIBECA/CALA CANUTELLS

Začiatkom 70. rokov vyrástlo pri malom rybárskom prístave Binibeca netradičné turistické stredisko, ktorého výstavba bola ovplyvnená tradičným menorským architektonickým štýlom. Ďalšia časť strediska bola postavená neskôr a okrem ubytovacích kapacít v stredisku nechýbajú ani kaviarne, reštaurácie. Cala Canutells je pokojná oblasť v južnej časti ostrova, najbližšie mestečko Sant Climent cca 5km.

Menorka - SANTO TOMAS/SON BOU

Stredisko leží pri peknej pláži v južnej časti ostrova vo veľmi pokojnom prostredí, Blízka pláž Son Bou je najdlhšou a zároveň najnavštevovanejšou plážou ostrova.

Menorka - CALA'N BOSCH

Príjemné turistické centrum na juhozápadnom pobreží Menorky. Nájdete tu malebný prístav s niekoľkými reštauráciami, barmi, kaviarničkami a krásnou piesočnatou plážou.

Menorka - CIUTADELLA/CALA'N FORCAT

Historické a kultúrne centrum Menorky sa nachádza v západnej časti ostrova. Ciutadella si dodnes uchovala atmosféru starých stredovekých miest. Historické jadro so šlachitkcými palácmi, katedrálou, radnicou a malebnými uličkami bolo vyhlásené za národnú kultúrnu pamiatku. V meste sa nachádza i malý prístav, ktorý sa stal centrom nočného života. V okrsku Ciutadelly nájdete i malé piesočnaté pláže Son Xoriguer, Cala Blanca, Cala Santandria a Cala Forcat. Pri niektorých plážach vyrástli v posledných rokoch menšie turistické centrá s obchodmi, barmi a reštauráciami.

Menorka - ARENAL D'EN CASTELL

Pokojnejšie stredisko v severnej časti ostrova s krásnou piesočnatou plážou. Nájdete tu niekoľko obchodíkov reštaurácií a barov.

Menorka - SON PARK/FORNELLS

Menšie stredisko v severnej časti ostrova s krásnou piesočnatou plážou, Zaujímavosťou sú krásne píniové lesy a duny Son Saura. Tiež sa tu nachádza golfové ihrisko Son Parc. Malebná dedinka Fornells si uchovala typickú menorskú atmosféru.

Menorka - ES CASTELL

Toto letovisko leží na okraji hlavného mesta ostrova, na začiatku prístavu, ktorý je jedným z najväčších prírodných prístavov sveta. Nájdete tu radu historických zaujímavostí – pevnosti Marlborough a La Mola a krásne rybárske prístavisko s promenádou.

Dovolenka Menorka - fakultatívne výlety:

Fakultatívny výlet - Okruh ostrovom

Celodenný výlet autobusom po najzaujímavejších pamiatkach ostrova, návšteva bývalého hlavného mesta Ciutadelly, najvyššie položeného miesta Monte Toro, popoludní lodná prehliadka prístavu hlavného mesta Mahón alebo jazda na koni.

Fakultatívny výlet - Lodný výlet

výlet loďou z mestečka Ciutadella po najkrajších plážach ostrova s možnosťou kúpania a šnorchlovania spojený s obedom – typickým španielskym jedlom paella ponúkaným na pláži.

Fakultatívny výlet - Blue catamaran

Celodenný výlet katamaranom severným alebo južným pobrežím ostrova spojený s kúpaním, šnorchlovaním a obedom.

Fakultatívny výlet - Mahón

Poldenný výlet do hlavného mesta spojený s prehliadkou prístavu a kultúrnych pamiatok.