Hotel Oba Star - Travelagent.sk

 

Last minute dovolenka

 
 
 
 

Dovolenka 2016

Využite najvýhodnejšie Last Minute alebo First Minute 2016 a získajte viac info o: Dovolenka 2016
 
 

Najpredávanejšie destinácie

Dovolenka Egypt:
Výhodou tejto krajiny je celoročne dobré počasie, ktoré je základom pre vydarenú dovolenku, neodmysliteľné pamiatky a bohatá história, nádych orientu, Červené more s množstvom  živočíchov, výhodné nákupy, taktiež veľmi prijateľné ceny zájazdov.

Dovolenka Bulharsko:

Klientov do Bulharska privádzajú hlavne kvalitné služby za nízke ceny, príbuznosť našich rečí, v každom letovisku je množstvo atrakcií ako aqua parky, diskotéky, kolotoče a vodné športy.

Dovolenka Tunisko:
Tunisko je obľúbené pre exotické prostredie, stále počasie, výrobky z orientu, výlety a hlavne zájazdy do tejto destinácie sú lacnejšie ako do iných krajín.

Dovolenka Turecko:
Táto krajina za posledné roky patrí medzi najobľúbenejšie. Klienti si dovolenku v Turecku vyberajú hlavne pre vybavenosť hotelov, kvalitu služieb a chutnú kuchyňu. Lákadlom sú aj nákupy, zábava, pamiatky a dobré počasie.

Dovolenka Grécko:
Táto krajina láka turistov pamiatkami, pokojnou atmosférou, priezračným morom a romantikou. Väčšina klientov si dovolenku v Grécku obľúbi natoľko, že každý rok sa vyberú na iný ostrov.

Ďalšie obľúbené letoviská:

 
Turecko arrow Alanya arrow Hotel Oba Star

Hotel Oba Star

Vlastnosti Pláž: 70 m
Centrum: do 2 km
Bazén: Áno

Hotel Oba Star - Poloha:

Novo postavený hotel nachádzajúci sa v blízkosti centra Alanye a len 70m od piesočnatej pláže. Hotel pozostáva zo 140 izieb umiestnených na 5 poschodiach.

Vybavenie hotela Oba Star

K vybavenosti hotela patrí á la carte reštaurácia, bazény, so slnečníkmi a ležadlami v cene, detský bazén, detské ihrisko, plážová reštaurácia a bar, animačné programy, miniclub pre deti do 12r., biliard, stolný tenis, fitness centrum, sauna, turecké kúpele. Nové, komfortné izby sú vybavené klimatizáciou, balkónom, TV - sat, telefónom, internetovým pripojením, minibarom a trezorom.

Maximálna obsadenosť izieb: 4 osoby, 2 dospelí, 3 dospelí alebo 2 dospelí a 1-2 deti do 15 rokov.

Hotel Oba Star - Pláž:

Piesočnatá pláž so množstvom vodných športov (vodné lyže, parasailin, "banán" a pod.) sa nachádza len 70m.

Hotel Oba Star - Stravovanie:

V cene all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Káva, zákusky, miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje. Na pláži nápoje a občerstvenie.

Hotel Oba Star
Hotel Oba Star
Hotel Oba Star
Hotel Oba Star
Hotel Oba Star
Hotel Oba Star
Hotel Oba Star
 
1px-blank

Dovolenka Alanya

Dovolenky, first minute a last minute Alanya
Last minute Turecko
Dovolenka Turecko - fakultatívne výlety a iné informácie o krajine

Dovolenka Alanya - základné informácie


Alanya
patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie letoviská Tureckej riviéry. Už pri príjazde do mesta na Vás dýcha dovolenková atmosféra. História mesta spadá ďaleko do minulosti.

Zažite atmosféru starého mesta, pri prechádzkach malebným prístavom, kde kotví množstvo tradičných drevených výletných lodí - guletov.  V uličkách v okolí prístavu je množstvo obchodíkov s pestrým výberom zlata, kože, suvenírov, textilu, kabeliek, módneho oblečenia a všetkého, čo Vám príde na um.

Dovolenka Alanya - poloha

Známe stredisko sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska neodmysliteľne dotvára pohorie Taurus.

Dovolenka Alanya - pláže

Skalnatý útes so starobylou pevnosťou vysoký asi 250 m rozdeľuje letovisko Alanya a jeho 50 m širokú a 8 km dlhú jemnú pieskovú pláž na dva zálivy. Priamo pod pevnosťou sa tiahne 2 km dlhá „Kleopatra beach“- pláž pomenovaná podľa antickej kráľovnej Egypta. Na opačnú stranu riviéry sa tiahne nekonečná Keykubat pláž s pozvoľným vstupom do Stredozemného bezpochyby najteplejšieho mora v Turecku.

Dovolenka Alanya - zábava

Alanya je obľúbeným letoviskom aj vďaka svojmu rušnému nočnému životu. "Barová ulička" nachádzajúca sa neďaleko prístavu je známa množstvom diskoték., kde nájdete rockové puby, exotické diskotéky, karaoke bary, reštaurácie a množstvo trhov a obchodov. Ak túžite po niečom tradičnejšom, nájdete tu aj bary s tradičnou tureckou hudbou, kaviarničky s vodnými fajkami.

Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientálnom bazáre. Na svoje si príde každý - rodiny s deťmi, milovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú rušnú zábavu a športové vyžitie.