Hotel Meryan - Travelagent.sk

 

Last minute dovolenka

 
 
 
 

Dovolenka 2015

Využite najvýhodnejšie Last Minute alebo First Minute 2015 a získajte viac info o: Dovolenka 2015
 
 

Najpredávanejšie destinácie

Dovolenka Egypt:
Výhodou tejto krajiny je celoročne dobré počasie, ktoré je základom pre vydarenú dovolenku, neodmysliteľné pamiatky a bohatá história, nádych orientu, Červené more s množstvom  živočíchov, výhodné nákupy, taktiež veľmi prijateľné ceny zájazdov.

Dovolenka Bulharsko:

Klientov do Bulharska privádzajú hlavne kvalitné služby za nízke ceny, príbuznosť našich rečí, v každom letovisku je množstvo atrakcií ako aqua parky, diskotéky, kolotoče a vodné športy.

Dovolenka Tunisko:
Tunisko je obľúbené pre exotické prostredie, stále počasie, výrobky z orientu, výlety a hlavne zájazdy do tejto destinácie sú lacnejšie ako do iných krajín.

Dovolenka Turecko:
Táto krajina za posledné roky patrí medzi najobľúbenejšie. Klienti si dovolenku v Turecku vyberajú hlavne pre vybavenosť hotelov, kvalitu služieb a chutnú kuchyňu. Lákadlom sú aj nákupy, zábava, pamiatky a dobré počasie.

Dovolenka Grécko:
Táto krajina láka turistov pamiatkami, pokojnou atmosférou, priezračným morom a romantikou. Väčšina klientov si dovolenku v Grécku obľúbi natoľko, že každý rok sa vyberú na iný ostrov.

Ďalšie obľúbené letoviská:

 
 
 
Turecko arrow Okurcalar arrow Hotel Meryan

Hotel Meryan

Vlastnosti Pláž: 0 m
Centrum: do 1 km
Tobogány: Áno
Bazén: Áno

Hotel Meryan

Veľmi obľúbený hotel Meryan sa nachádza v rozľahlej záhrade priamo na pláži v stredisku Alara River Tourism Center /Okurcalar/,  ktoré je vzdialené 24 km od Manavgatu a 33 km od Alanye. Do centra strediska Avsallar s množstvom obchodov, barov, diskoték a reštaurácií je to 10 km. Spojenie je zabezpečené dolmušom - minibusom, ktorý vás dovezie kamkoľvek za vopred dohovorenú cenu.

Hotel Meryan - Vybavenie hotela:

recepcia, 2 panoramatické výťahy, 4 bary, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, TV miestnosť, konferenčná sála, kaderníctvo, zlatníctvo, hotelové obchody, disco, fitness centrum, sauna, turecký kúpeľ, tenis, stolný tenis, volejbal, basketbal, šípky, aerobic, gymnastika, bazén, bazén so šmykľavkou, vnútorný vyhrievaný bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne i na pláži, uteráky pri bazéne, plážové osušky, denné a večerné animačné programy, záhradné divadlo, nemotorizované vodné športy na pláži - kanoe, vodné bicykle, windsurfing.

Hotel Meryan - Služby za poplatok:

izbový servis, čerstvo lisovaná ovocná šťava, dovozové alkoholické nápoje, masáže, wellness centrum, peeling, gulečník, internetová kaviareň, práčovňa, škola potápania, motorizované vodné športy na pláži.

Hotel Meryan - Ubytovanie:

veľmi pekné a vkusne zariadené 2lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky pre dospelých alebo 2 prísteliek pre deti, centrálna klimatizácia, telefón, TV, minibar, trezor, sociálne zariadenie, sušič vlasov, balkón.

Hotel Meryan - Pre deti:

detský bazén, bazén so šmykľavkou, aquapark, detský klub, animačné programy, detské kokteily.

Hotel Meryan - Stravovanie All inclusive:

raňajky od 07.30 do 10.30, obed od 12.30 do 14.30 a večere od 19.30 do 21.30 formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snack 14.30-16.30 v a´la carte reštaurácii, popoludňajšia káva alebo čaj a zákusok 17.00-18.00 v a la carte reštaurácii, neskorá večera 23.00-24.00 v hlavnej reštaurácii, neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v 4 baroch - Lobby bar 24 hodín denne, Disco bar 23.00-03.00, bar na pláži 10.00-18.00 a bar pri bazéne 09.00-24.0009.00-24.00.

Hotel Meryan - náš názor

Vzorne vedený hotel Meryan s vynikajúcou kuchyňou a službami na dobrej úrovni odporúčame všetkým, ktorí dávajú prednosť aktívnemu odpočinku v hotelovom areáli, ideálne tiež pre rodinnú dovolenku. Rokmi preverený hotel umožní prežiť krásnu dovolenku i vám.

Web: www.meryan.com

Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
Hotel Meryan
 
1px-blank

Dovolenka Okurcalar

Dovolenky, first minute a last minute Okurcalar
Last minute Turecko
Dovolenka Turecko - fakultatívne výlety a iné informácie o krajine

Dovolenka Okurcalar - popis destinácie

 

Okurcalar je vzdialený od Alanye 30 km, preprava je bez problémov zabezpečená miestnym dolmušom /mikrobusom/. V letovisku Okurcalar sa nachádzajú predovšetkým 4* a 5 * hotely , ktoré sa rozprestierajú predovšetkým vo veľkých tropických záhradách, priamo na pláži. Moderné hotely citlivo zasadené do okolitej prírody, krásne pláže a krištáľovo čisté more tvoria obraz tohto obľúbeného letoviska.

Je vhodné pre klientov, ktorí uprednostňujú kľudnejšiu dovolenku, ale je ideálna aj pre rodiny s deťmi pre ktoré je v miestnych hoteloch pripravené množstvo bazénov, šmýkačiek, detských ihrísk či detských klubov.